מועדון לקוחות הצטרפו וקבלו הטבות,
מבצעים ועדכונים למייל
מועדון לקוחות

ספיק און חדרי קריוקי

ספיק און חדרי קריוקי


אתם לא מרעישים אנחנו כועסים...

רשת Speak On הינה רשת חדרי הקריוקי החדישה, המשוכללת והמובילה בישראל לאירועים ולמסיבות. רק אצלנו ב Speak On אנו לא מגבילים אתכם במהלך המסיבה.
רק אצלנו חניה פרטית בשפע ללא הגבלת זמן. חדרי הקריוקי שלנו הינם המקום האולטימטיבי למסיבות רועשות במיוחד. אם אתם לא מרעישים אנחנו כועסים...

חדרי קריוקי
4 חדרי קריוקי מפוארים, מרווחים ומשוכללים ביותר כאשר בכל חדר קריוקי מערכת הגברה משוכללת הניתנת לשליטה ממערכת מולטימדיה וטאבלט חדיש. כל החדרים מבודדים לרעשים עם סאונד מטורף ברמה הגבוהה ביותר בארץ לחוויה מטריפת חושים !!!

בר אלכוהול עשיר
רק אצלנו ב Speak On תהנו מבר משקאות גדול ועשיר עם כל סוגי האלכוהול ברמה הגבוהה ביותר. אצלנו תמצאו מטבח גדול במיוחד עם מגוון רחב של מאכלים, טאבון אפיה גדול לפיצות ועוד מגוון פלטות איכותיות של מאכלים ישירות אליכם לחדרי הקריוקי.

אולפן הקלטות איכותי
יש לך אירוע? רוצה להקליט שיר? רק אצלנו תוכל להקליט את השיר שלך באיכות וברמה הגבוהה ביותר עם תמיכה ועזרה מהמלחינים המובילים בארץ.

כמות מטורפת של פלייבקים
כמות מטורפת של פלייבקים... מעל 9000 פלייבקים איכותיים ברמת סאונד הגבוהה ביותר בארץ מכל הז'אנרים מחכה לך אצלנו בחדרי הקריוקי.

בוא להיות הכוכב הבא
מחפש חדר קריוקי כדי להיות מספר 1 ? רוצה להתאמן לדה ווייס או לכוכב הבא? אנו מעמידים לרשותך את חדרי הקריוקי המובילים בארץ ומלווים אותך לאורך הדרך.

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מבצעי אמצע שבוע


"לא עודכן מבצע באמצע שבוע"

מבצעי סוף שבוע


"לא עודכן מבצע בסוף שבוע"

מפת הגעה